Bahçe Bakım ve İlaçlama

Service which is rendered without joy helps neither the servant nor the served. But all other pleasures and possessions pale into nothingness before service which is rendered in a spirit of joy.

Bahçe Bakım ekibimiz sizlere her konuda destek olmaktadır. Peyzaj’ı bir kere yaptırırsınız fakat bakım yapmadığınız sürece peyzaj alanınız git gide daha kötü gözükmeye başlar. Kullanılan bitkiler ve ağaçlar zamanla hastalıklara yakalanmaya başlarlar ve bazen geri dönülemez sonuçlara kadar gidebilir. Bakım yapılmadıktan sonra izmir’de bahçenizin olması çok fazla birşey ifade etmez. Hatta gelen müşterileriniz veya misafirleriniz’de bakımsız bir bahçe ters etki yaratabilir. Bu bahçededeki böceklerden rahatsız olabilirsiniz. Bu yüzden bahçe bakımı yapılması zorunludur. Bahçe bakımı izmir şartlarına göre biraz daha zordur. Lakin düzensiz bahçelerden gelen yabani otlar bahçenizi sarabilir. Ayrıca bunun için de ayrı bir istihdam yaratılması gerekebilir. Bizler periyodik olarak izmir’deki bahçenize gelip profesyonel ekibimizle ve uygun ekipmanlarımızla bahçenizin bakımını yapıyoruz.

Konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demir yolları, otoyollarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanı sıra hydroseeding yöntemiyle çimlendirme, bitkilendirme, erozyon kontrolü ve doğa onarım sistemleri, periyodik bahçe bakımı, teras bahçeleri, dikey bahçeler, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin üretimi ve temini konularında hizmet vermekteyiz

x

Get A Quote