Bordür Taşı

Service which is rendered without joy helps neither the servant nor the served. But all other pleasures and possessions pale into nothingness before service which is rendered in a spirit of joy.

Bordür Taşı Modelleri | İzmir Bordür Taşı Fiyatları ve Firmaları Kaplama aracı olarak kullanılan beton parke taşlarının en gerekli tamamlayıcı unsuru olarak Bordür taşlarını örnek olarak vermek en doğru tercih olacaktır. Kısaca sınır belirtme bileşinleri olarak anılsalarda Parke taşları ile büyük uyumluluk göstermektedirler.Yol kenarıda bulunan yaya kaldırımlarının kenarlarında otoyol orta refüjlerinde, parklarda bahçelerde bu alanların kenar bitim noktalarında veya görsel olarak dekoratif odaklı istenen yerlerde çok sıkça kullanındığı göze çarpmaktadır. Değişik şekillerde ve renkler üretilebilen her türlü çevresel yapılarda tamamlayıcı öğe olarak karşılaşılmaktadır.

PAPATYA PEYZAJ BORDÜR TAŞI

Genel olarak;Belediyelerin kullandığı Belediye Bordürü, Bahçe alanlarında kullanılan Bahçe Bordürü, Karayollarında kullanılan Karayolu Bordürü ve Orta Refüj Bordürü olarak ayrılmakta ve uygulanmaktadır. Çok farklı model ve görünümler de üretilmekte dekoratif amaçlı küçük boyutlarda da oldukça çeşidi bulunmaktadır.

TeknikÖzellikleri
Bordür Cinsi

Ebatlarlar YxGxU

Adet/Kg

Karayolu
Bordürü 18x30x70 80
Karayolu
Bordürü 15x30x75 70
Çim
Bordürü 12x18x50 25
Çim
Bordürü 12x18x60 30
Yağmur
Oluğu 12x30x50 35

Papatya Peyzaj Bordür Taşı

x

Get A Quote