Hakkımızda - Papatya Peyzaj

Follow Us

0532 062 02 81
info@papatyapeyzaj.net

7/24 İletişim
0532 062 02 81

2005 yılında beri hizmet veriyoruz.

İzmir Peyzaj Hakkında

Peyzaj sektörüne bilinçli ve etkili bir hizmet sunmak, bunları verimli olarak organize etmek ve tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmek adına hizmet veren firmamız, teknolojinin inovatif detayları ile kendini sürekli geliştiriyor. Gelişen teknoloji ve ilerleyen sektörel detaylar yanında kaçırılmaması gereken fırsatları rahatlıkla tercih edebilir ve kendinize ait deneyimleri kullanabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve her türlü özel çalışmayı ön plana çıkarmaya başlayın.

Ayrıntılı, rahat, estetik ve yenilikçi bir çalışma işlemi için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Kişisel sistemler, özverili çalışmalar ve yenilikçi detaylara ilişkin ön plana çıkarılan tüm hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü çözümü ayağınıza kadar getiriyor. 2005 yılında kurulan firmamız, pek çok hizmetin yanında belediyeler dahil oldukça yoğun bir çalışma sunmuştur. Kurumsal firmalardan oldukça yoğun referansımız olduğu için, kendimizi gelişen teknoloji dünyasında daha da ilerletmenin kaygısı içindeyiz. Zirai ilaç, tohum gübre ve tarımsal danışmanlık kısmında şirket kurucumuz Sayın A.S. Köksal, yaklaşık yirmi senelik deneyimiyle sektörün öncülerindendir. Şirketin genel olarak amacı çok iş yapmak değil kaliteli iş yapmakta yatar. Bu doğrultuda zirai ilaç kısmında üreticimizin maksimum şekilde ve sağlıklı ürünler alabilmesi için en kaliteli ilaçlar satılmaktadır. Ayrıca bütün çiftçilerimizin hangi ilacı ne zaman aldığına dair bir sistemimiz vardır. Bu şekilde hangi üretici ne zaman ne almış hangi dozajda atmış hepsini takip etmekteyiz.

  • KALİTELİ ÜRÜNLER
  • BİLİNÇLİ VE ETKİLİ HİZMET
  • YÜZLERCE REFERANSLAR
  • ANINDA ÇÖZÜM
  • ÖZEL ÇALIŞMALAR
  • UZMAN EKİP
Image

Peyzaj Kısmı

Peyzaj kısmında genelde fabrika, site ve villa bahçeleri yapmaktayız. Kaliteli ve geniş bir müşteri portföyümüz vardır. Güven vermek en öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimiz bize güvenir ve elimizdeki imkânların hepsini kullanacağımızı bilir. Bu şekilde de Bodrum, Marmaris Fethiye, Didim İzmir, Manisa, Çeşme, Alaçatı, Kemalpaşa’daki kurumsal müşterilerimizle her zaman güven üzerine çalışırız. Her geçen gün firmamız tavsiye üzerine yeni ve kaliteli müşteriler kazanmaktadır. Bizde müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için devamlı kendimizi geliştirmeyi ve yeni makinelerle takviye ederek hızlı servis sunmayı amaç edindik. Şu an için talep yoğunluğundan dolayı da büyümeye devam etmekteyiz.

Image

Sektörde farklılık ve özgünlük bizim işimiz

HİZMETİMİZİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

24/7 Destek

Gece gündüz demeden, sizlere gerekli destek hizmetlerini veriyoruz. Bizim için özelsiniz.

Bizi Aramaktan Çekinmeyin

Bizler sizler için varız, bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Sizlere sürekli hizmet verebiliriz.

Sertifikalı İşler

Yaptığımız bütün işler sertifikalı işlerdir. Alanında uzman ekibimizle birlikte işlerinize ayrıcalık katıyoruz.

Hesaplı İşler

Bizim için ücretten önce iş geliyor. Öncelikle işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırız.

İletişim geçin & öğrenin

Alanında uzman ekip

EKİPLERİMİZ

- Müşteri yorumları

Hakkımızda Ne Diyorlar?

Kürşat

Firma ile çalışmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. İşlerini çok seviyorlar ne dediysek yaptılar destek hizmetleri de çok iyi.

Ayla

Firma çok kaliteli ve ürünleri oldukça nezih, işlerini en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyorlar. Çalışma prensipleri çok iyi ellerinden geldiği kadarıyla en iyisini yapmaya çalışıyorlar.

BİZİMLE & HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

If Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0 850 304 35 34or

İletişim