3 Boyutlu Görselleştirme

2 boyutlu çizimler teknik birer ifade aracıyken, 3 boyutlu çizim çalışmalarını ondan farklı kılan şey duygulara hitap etmesidir

3 Boyutlu Görselleştirme

2 boyutlu çizimler teknik birer ifade aracıyken, 3 boyutlu çizim çalışmalarını ondan farklı kılan şey duygulara hitap etmesidir. O nedenle ‘3 boyutlu bir proje görselinde duygulara ne ölçüde yer verilmişse o kadar başarılıdır’ deriz. Her projenin kendine özgü bağlamı ve bir hikayesi vardır. Projelerin görsellerini hazırlarken perspektifi, kompozisyonu ve atmosferi ile bu hikayeye en çok yakışan duyguyu arar, onu işleriz. Öyle ki portfolyomuzda bulunan görseller birbirlerinden çok farklı atmosfer ve perspektiflere sahiptir. Her seferinde hedefimiz projeye ait olan duyguyu keşfetmek; 3 boyutlu çizim ve görselleştirme araçlarını sanatsal bir görsel oluşturma motivasyonuyla kullanarak render hizmeti sunmaktır.

Some community gardens serve large refugee populations, others integrate school curricula, some grow for donation, and others are simply neighborhood gathering spaces to grow a stronger community. We would love to have you join us! Learn more under the tabs to the left, or contact us anytime at (517)853-7809 or gardenproject@glfoodbank.org.

x

Get A Quote