Projelerimiz Nedir?

image after

Proje ve Tasarım Hizmetleri
Papatya Peyzaj üstlendiği projelerin tamamlanmasında estetik ve işlevsel kaygıların yanı sıra çevrenin korunması bakımı ve onarımını da aynı titizlikte gerçekleştirmektedir. Nitelik ve nicelik yönünden çağdaş bir anlayışa sahip projelerle planlama tasarım ve düzenleme hizmetlerini bir arada sunan Papatya Peyzaj aynı zamanda müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak uygulamalarına hayat vermektedir. Proje uygulamalarımızda sağlıklı ve yaşanabilir fiziksel çevreler oluşturmak asıl hedeflerimiz arasında yer alır. Evrensel tasarım yaklaşımımızı projelerimize aktararak bir bütün olarak ele almakta ve uzman ekibimiz tarafından oluşturulan mekanlarda ergonomikliğin ve işlevselliğin bir arada bulunduğu alanlar oluşturmaktayız.

3 Boyutlu Görselleştirme
Hedef kitlemize ulaşmanın en etkili yolunun görsellikten geçtiğinden yola çıkarak 2 boyutlu sunumlarımızın yanı sıra 3 boyutlu çizim ve animasyon çalışmalarımızla projelerimizin tamamlandıktan sonraki görünümlerini en ince ayrıntısına kadar sizlere sunmaktayız. Papatya Peyzaj tarafından hazırlanan 3 boyutlu çizimlerle projenizin son halini görüp istediğiniz değişiklikleri anında yapabiliriz.
Rulo Çim
Papatya Peyzaj olarak projelerimizde rulo çim kullandığımız çimler sağlıklı kök yapısına sahip hazır doğal halı görünümlü çimlerdir. Projelerimizde kullandığımız kaliteli çimler muhteşem görüntüsü ile ilk günden itibaren bahçenizi yemyeşil yapacak ve düzenli olarak bakımı yapılan çimler yeşil ve canlı renginden bir şey kaybetmeyecektir. Hazır çim ile tozlu ve karışık bir ortamı birkaç saat içerisinde yumuşak oksijen deposu ve yabani otlardan arındırılmış doğal bir halıya dönüştürüyoruz.

Aydınlatma
Tasarım ve peyzaj projelerini bir bütün olarak ele alan Papatya Peyzaj aydınlatma konusunda da gereken titizliği göstermektedir. Firmamız tarafından kullanılan ışık ve aydınlatma sistemleri bahçenizdeki mimari yapıları ve bitkisel kompozisyonu geceleri de ön plana çıkaracaktır. Projelerimizde kullandığımız değişik ışık oyunları ile ilgi çekici ve estetik bir görüntü oluşturmanın yanında güven verici bir mekana da kavuşacaksınız.
Bakım
Papatya Peyzaj sizlere keyifle yaşayabileceğiniz mekanlar tasarlar ve uygular. Uygulanan bu alanların devamlılığı ve sürdürebilirliği için bakım hizmetini de yine uzman ekibimiz tarafından sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bakım ekibimiz Peyzaj Mimarı ve Peyzaj Teknikeri kontrolünde tecrübeli bahçıvanlardan oluşmaktadır. Bahçenin her mevsim yaşanılır kılınmasını sağlayacak bakım hizmetlerimiz arasında çim ve bitkilerin gübre ihtiyacının karşılanması çim veya bitkilerdeki hastalık ve zararlıların tespit edilip gereken ilaçlamanın yapılması yabani otların toplanması bitkilerin budanması çim biçimi otomatik sulama sisteminin mevsime göre ayarının yapılması vb. hizmetler yer almaktadır.
Otomatik Sulama
Günümüzde özellikle kentsel yerleşim bölgelerinde giderek önem kazanmaya başlamış olan otomatik sulama teknolojisi kıt bir kaynak olan suyun tasarruf edilebilmesi bitkiye doğru zamanda ve uygun miktarda su verilebilmesi insan hatalarından doğabilecek zararların asgari seviyeye indirilebilmesi iş gücü maliyetinin azaltılabilmesi gereksinimlerinden ortaya çıkmıştır. Bilgisayarlı ve zaman ayarlı otomatik sulama sistemleri siz evde yokken bile bahçenizi düzenli ve güvenli olarak sulamanızı sağlar. Firmamız peyzaj proje uygulamasında bitkilendirilmiş alanın canlı ve hoş görünümünün devamlılığını sağlamak düşüncesi ile modern bir sulama sistemi sunmaktadır. Papatya Peyzaj bünyesinde çalışmalarını yürüten profesyonel ekibimiz sizlere her zaman canlı ve huzur veren bahçeler sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Lechuza Saksılar

Papatya Peyzaj projelerinde Lechuza saksılar kullanmaktadır. Lechuza saksılar sulama sistemli olup bitki bakımını zamandan maliyetten ve su harcamasından tasarruf sağlayarak gerçekleştirir. Su deposu sulama periyotlarını 1 ile 4 aya kadar uzatır. Su haznesi sulamayı pratik hale getirir ve su seviyesi göstergesi ile su durumu takibi çok kolay yapılır. Bu sistem sayesinde tatile giderken çiçeklerinizin bakımı için kimseye anahtarınızı bırakmak zorunda kalmazsınız. Lechuza saksılara su doldurmanız bitkilerinizin bakımı için yeterli olacaktır. Cararo ile Quadro ve Classico 43 50 60 70cm çaplı modellerin altına yerleştirilen gizli tekerlekler kolay taşıma ve saksı altını temizleme imkanı verir. Lechuza saksıların boyaları zorlu hava şartlarına dayanıklıdır solmaz ve dökülme
Hayallerinizi Gerçekleştirmek Elinizde
Papatya Peyzaj , sektöre uzun yıllar hizmet etmiş, alanında uzman bir ekip tarafından 2004 yılında İzmir’de kuruldu. Kısa süre içerisinde pek çok proje gerçekleştiren papatya Peyzaj, yaratıcı ve özgün tasarımları ile müşterilerinin hayallerindeki bahçeleri gerçeğe dönüştürüyor. Kurumsallaşmayı ve şirket prestijini tamamen müşteri odaklı bir anlayış çerçevesinde ele alan Papatya Peyzaj, sektöre yeni bir anlayış getirme kararlılığında.

x

Get A Quote